Trabzon'da düzenlenenSağlıklı Yaşam Yürüyüşü etkinliği yoğun katılım ile birlikte gerçekleştirildi.
Trabzon Sağlık Müdürlüğü ve Maçka Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü etkinliği yoğun katılım ile gerçekleştirildi.
Yürüyüş Pilav dağından başlayıp Ce-Zi-Ne Kardeşler İlkokulu önünde sona erdi. Sağlıklı Yaşam Yürüyüşüne Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Trabzon Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Turgay Aras, Maçka Kaymakamı Alper Balcı, Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan kurum amirleri ve vatandaş katıldı.
Pilav Dağından başlayan yürüyüş, Ce-Zi-Ne Kardeşler İlkokulunda son buldu. Doğa yürüyüşünü sevenler için bulunmaz bir imkan olan sağlıklı yaşam yürüyüşü sonunda Vatandaşlara Maçka Belediyesi tarafından meyve ve çeşitli yiyecekler ikram edildi.
Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, Turizm ilçesi olan Maçkamızın bundan sonra bu tür etkinliklerle daha çok tanışacak. Bu yürüyüş hem sağlık hem de tanıtım açısından çok önemlidir. Katılan herkese çok teşekkür ediyorum dedi.