Trabzon Bedri Rahmi Eyüpoğlu İlköğretim Okulu 4/E sınıfı öğrencileri tarafından LÖSEV (Lösemili Çocuklar Vakfı) yararına kermes düzenlendi.
Adem YILMAZ
Trabzon Bedri Rahmi Eyüpoğlu İlköğretim Okulu 4/E sınıfı öğrencileri tarafından LÖSEV (Lösemili Çocuklar Vakfı) yararına kermes düzenlendi. Başta okul müdürü Ayhan Turgut, 4/E sınıfı öğretmeni Derya Özbalkanlı, sınıf anası Mehtap Bank ve Nilüfer Akkaya ile velilerin katılımlarıyla düzenlenen etkinlikte çocukların mutlulukları gözlerinden okundu.
Sınıf öğrencilerinin toplum yararına hizmet etmenin gururunu yaşadığı kermeste bire bir satış yapmaları da onlara ayrı bir heyecan verdi. Bedri Rahmi Eyüpoğlu İlköğretim Okulu 4/ E sınıfı öğrencileri, kermese katkılarından dolayı sınıf öğretmenleri Derya Özbalkanlıya teşekkür ettiler. Minik yürekler toplumda lösemili insanlar konusunda farkındalık ortaya koymanın da onurunu yaşadılar. Kermesten elde edilecek gelir LÖSEVe bağışlanacak.