Trabzonda ki Cumhuriyet Kutlamalarına asker anası damga vurdu
Trabzonda resmi kutlamaların dışında cumhuriyetimizin 89. kuruluş yıldönümü kutlamalarına Asker annesinin Atatürk sevgisi damga vurdu. sen bizim öğretmenimizsin. bu millet sana çok şey borçlu diyen Aysel çelebi isimli başörtülü yaşlı kadının Atatürk sevgisi vatandaşlar tarafından da takdirle karşılandı. Törende konuşan CHP Trabzon il baykanı Yavuz Karan ise Bırakın biat kültürünü. Birbirimizi ötekileştirmeyelim. Gelin hep birlikte Cumhuriyeti kutlayalım dedi.