Trabzon İdmanocağsporlu eski bayan futbolcu 20 yaşındaki Müge Çankaya, trafik kazasında hayatını kaybetti. Hayatının baharında can veren Çankaya, spor
Manisa'nın Turgutlu İlçesi'ndeki bir seramik fabrikasında rötuş bölümünde çalışan 20 yaşındaki Müge Çankaya, dün gece saat 01.00 sıralarında, İnciraltı'ndaki Levent Marina önünde, yönetimindeki 35 HD 939 plakalı otomobilin direksiyon hakimiyetini kaybetti. Kontrolden çıkan otomobil, savrularak refüjdeki beton elektrik direğine çarptı. Kazada, hurdaya dönen otomobilin sürücüsü Çankaya olay yerinde yaşamanı yitirilirken, yanındaki arkadaşları 24 yaşındaki Gökhan Gençtürk ile 31 yaşındaki Sevgi İnce ağır yaralandı. Hayatının baharında kazada yaşamını yitiren Çankaya spor camiasını yasa boğarken bir süre futbol oynadığı Trabzon İdmanocağsporu da acıya boğdu.