Kanser hastalığı bu kez de Hopalı 21 yaşındaki üniversite öğrencisi Aylin Topaloğlunu sevenlerinden ayırdı.
Kanser illeti, bu defa da Hopada 21 yaşındaki üniversite öğrencisi güzeller güzeli Aylin Topaloğlunu sevenlerinden ayırdı. Aylin Topaloğlu, Sinop Meslek Yüksek Okulu PDR bölümünü kazanmış, sevinçle okuluna başlamıştı. Ancak aradan 6 ay geçmeden kanser hastalığının kapısını çaldığını öğrenince okulunu yarım bırakıp tedavisi için Ankaraya gitti.
4 aylık mücadelesi sonrasında talihsiz genç kız kansere yenildi. Aylin dün memleketi Artvinin Hopa ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı. Hopa Merkez Camiinde kılınan cenaze törenine Topaloğlunun ailesi ve sevenleri katıldı. Aylin Topaloğlu, cenaze namazı sonrası gözyaşları arasında Hendek köyündeki aile mezarlığında toprağa verildi.
Hayati AKBAŞ/ARTVİN