Trabzonda 2007-2009 yıllarında valilik yapan Nuri Okutan, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlunu makamında ziyaret etti.
Trabzonda görev yaptıkları dönemlerde KASTAŞa emek veren valilerin bir araya getirileceği tören için Trabzona gelen Trabzon eski Valisi Nuri Okutan, Trabzon Valisi Abdil Celil Öz ile birlikte Başkan Gümrükçüoğlunu makamında ziyaret ederek hasret giderdi.
Trabzonda görev yapmış olmanın onurunu yaşadığını ifade eden Okutan, Bu şehirde çok güzel iki yılım geçti. Sayın Başkan ile birlikte Trabzona hizmet ettik. Trabzonun sürekli olarak daha da geliştiğini görmek beni çok mutlu ediyor dedi.
Nuri Okutanın Trabzonun bir elçisi olduğunu ifade eden Başkan Gümrükçüoğlu ise Trabzona emeği geçen valililerimizi şehrimizde görmek bizleri son derece mutlu ediyor. Sayın Okutan KASTAŞa olan katkıları ile zihinlerde yer etmiştir. Kendisine hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyoruz. Kendisi Trabzonun bir elçisidir diye konuştu.