SON DAKİKA

Haber > Magazin > Yıldız Tilbe whatsApp’ı sildi!

Yıldız Tilbe whatsApp’ı sildi!

11 January 2021 Monday - 12:08

Yıldız Tilbe, Gizlilik İlkesi’ni güncelleyen mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ı sildiğini açıkladı. Ünlü şarkıcının açıklamasında kullandığı “Yakın arkadaşlarımla ağzı bozuk konuşmalarım vardı” ifadeler dikkat çekti.

WhatsApp’ın Gizlilik İlkesi’ni güncellemesine tepkiler çığ gibi büyüyor.

Sosyal medyada başlatılan “WhatsApp’ı siliyoruz” kampanyasına ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe de dahil oldu.

Gündeme dair yaptığı açıklamalarla dikkat çeken Yıldız Tilbe, WhatsApp’ı sildiğini açıkladı.Yıldız Tilbe yaptığı açıklamada, "Gizlim saklım yok Watsapta, yakın arkadaşlarımla ağzı bozuk konuşma ve yazışmalarım vardı, duymadığınız şeyler değil fakat yine de sildim. Ne gerek var zamanı..." ifadelerini kullandı. Ünlü şarkıcının “Ağzı bozuk konuşmalarım” vardı sözleri dikkat çekti.

YENİ GİZLİLİK İLKESİ NE GETİRİYOR?
WhatsApp'ın güncellenen Gizlilik İlkesi'nde, "Bilgileriniz, yaşadığınız yerin dışında hizmetlerimizin sağlandığı, dünyanın başka herhangi bir ülkesine veya bölgesine aktarılabilir veya iletilebilir ya da buralarda saklanabilir ve işlenebilir" ifadeleri Türk kullanıcılar arasında tepkilere neden oldu.
Buna karşın WhatsApp'ın AB ülkelerindeki kullanıcılarına yönelik farklı bir Gizlilik İlkesi bulunuyor.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap