Trabzonda kısa süre önce vitrine çıkan boks kulübü ilk madalyasını Samsunda
Doğukan Fettahoğlu ile kazandı.
Trabzonun yeni kulübü 1461 Gençlik, Samsunda yapılan Yıldızlar Türkiye Boks Şampiyonasında ilk madalyasını aldı. 50 kiloda ringe çıkan ve 6 karşılaşmada rakiplerini dize getiren Doğukan Fettahoğlu finalde Samsunlu rakibine yenildi. Final maçında hakem kurbanı olan Fettahoğlu gümüş madalya ile yetindi.
1461 Gençlik Kulübü Başkanı Hakan Altuntaş milli takıma katılmaya hak kazanan sporcusunu ödüllendirdi. Doğukan ile gurur duyduğunu dile getiren Altuntaş, "Bu daha başlangıç. İnanıyorum ki kısa sürede Trabzona önemli başarılar kazandıracağız. Trabzonla sınırlı kalmayıp uluslararası arenada da ses getireceğiz" dedi.