Öztürk bugün göreve başlayacak. Trabzon Kanuninin ismi ve rengi değişecek .
3. Lig 1. Grup ekibi Trabzon Kanunispor bugün olağanüstü kongreye gidiyor. Haluk İskender başkanlığında oluşan yönetim 8 Temmuz tarihinde yaptığı toplantının ardından yeniden kongreye gitme kararı alırken bugün yapılacak olan kongrede başkanlık koltuğuna Zeki Öztürk oturacak. Kongreyle birlikte Trabzon Kanunisporun ismi 1923 Sebat, rengi ise kırmızı-beyaz olarak değiştirilecek. Güçlü bir liste ile takımın başına gelecek olan Zeki Öztürkün Trabzon ağırlıklı bir ekip kurması bekleniyor. Öztürk, her yönüyle iddialı bir kulüp kurma düşüncesinde.