Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Yakup Aslan, yeni sezon öncesi sıkı bir çalışma içerisine girdiklerini söyledi.
Aslan, şampiyonluk hedefiyle hazırlandıklarını belirterek, Hem bu sezonun hem de gelecek sezonların kadrosunu oluşturuyoruz. İşimizin zorluğunu biliyoruz. Rakiplerimiz transfer yapmak için mesai içinde çalışıyor. Biz ise gece gündüz çalışıyoruz. Üstelik eldeki oyunculardan kurtulmak için de çalışıyoruz. Hocamız da 3-4 oyuncu ile temas halinde. Onları daha ekonomik şartlarda takıma katacağız. Bunun hazırlıkları da yapıldı dedi.