Mor-Beyazlılar, bugün Malatya Arguvan FK ile deplasmanda kritik bir maça çıkacak
ŞÜKRÜ Bodur başkanlığında yepyeni bir kadro oluşturan 52 Orduspor Futbol Kulübü, 2023-2024 sezonunu Malatya deplasmanında açacak. Mor-Beyazlılar, bugün saat 15.30’da Arguvan Futbol Kulübü’ne konuk olacak. Arguvan İlçe Stadı’nda oynanacak olan karşılaşmayı ise Giray Şaylan yönetecek. Hafta boyunca zorlu müsabakaya odaklanan Mor-Beyazlılar, geçen sezon kapısından döndüğü İkinci Lig hedefi doğrultusunda sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyor.
HABER: SAFİYE SELÇUK