Trabzonsporlu taraftarlar, sağanak yağmura rağmen Fenerbahçe maçına büyük ilgi gösterdi.
Taraftarlar hazırladıkları pankartlarla tüm Türkiyeye ince mesajlar gönderdi. Taraftarlar, terazinin yer aldığı "Çok şey değil sadece adalet istiyoruz. Güneş de bizim Dolunay da bizim. Tolunay hocam şampiyon yap bizi. Cehennemde yak bizi. Türkçe söyledik anlamadınız... Cup ıs ours, 2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor" yazılı pankart açtı.