Trabzonsporda Teknik Direktör Mustafa Akçay, Kadir Keleş ve Caner Osmanpaşaya ilk kez hazırlık maçında forma verdi.
Trabzonsporda Teknik Direktör Mustafa Akçay, Kadir Keleş ve Caner Osmanpaşaya ilk kez hazırlık maçında forma verdi. Bordo-Mavili takıma transfer olduklarından beri forma giymeyen iki oyuncu hazırlık maçında kendilerini gösterirken formaya adeta göz kırptılar. Öte yandan Akçay milli takımda bulunan oyuncuların yerine A2 takımından kadroya aldığı Yusuf Bayram ve Ömere de karşılaşmada şans tanıdı. Bu oyuncuların performansı umut verdi.