Gaziantep karşısında sürpriz yapacaklar.
ZORLU RAKİP
Arsinspor Genel Sekreteri Muammer Şahin, Ziraat Türkiye Kupası 3. kademe kuralarında Gaziantepspor ile eşleştiklerini ve karşılaşmayı kendi saha ve seyircileri önünde oynayacak olmanın avantajını kullanacaklarını ifade ederek, ''Karşımızda Süper Lig takımı var. Arsinspor'a yakışan mücadeleyi vermek istiyoruz ve takımımıza güvenimiz tam'' diye konuştu.
GÜVENİMİZ TAM
Bir önceki turda PTT 1. Lig takımlarından Bucaspor'u 4-2'lik skorla elediklerini anımsatan Şahin, ''Belki tur atlamamız sürpriz sonuç olarak değerlendirecektir. Ancak Arsinspor'u kimse hafife almasın. Takımımızı, Türkiye'ye hem iyi futbol oynayarak hem de tur atlayarak tanıtmak istiyoruz'' ifadelerini kullandı.