Spor Toto 3. Lig 3. Grupta bu sezon 13. deplasman maçında 12. mağlubiyetini alan Arsinsporda kabus sürüyor.
Ligin ilk yarısına oranla ikinci yarıda daha başarılı grafik çizen Sarı-Siyahlılar deplasmanda maç kazanamama fobisine Yimpaş Yozgat deplasmanında da son veremedi. İkinci yarıda aldığı başarılı sonuçlarla küme hattından uzaklaşan ve ligde rahat bir nefes alan Arsinspor Yimpaş Yozgat deplasmanından sonra hafta sonu Diyarbakır deplasmanına çıkacak Trabzon temsilcisi zayıf rakibi karşısında deplasman kabusuna son vermekte kararlı.