Trabzonsporun yetenekli futbolcusu Yusuf Erdoğan, Antalya maçını kayıpsız geçerek Avrupaya adım atacaklarını söyledi.
Ligin kendileri açısından beklenen düzeyde geçmediğini vurgulayan başarılı futbolcu, "Ligde bulunduğumuz noktadan daha iyi bir konuma gelebilirdik. Ancak yaşadığımız bazı olumsuzluklar takım olarak zirve yarışının dışında kalmamıza neden oldu. Her şeye rağmen Avrupa hedefimizi avucumuzun içinde tutuyoruz" dedi. Ligin son maçında kötü bir sürprizle karşılaşmak istemediklerinin altını çizen Yusuf Erdoğan, "Rakibimize saygı göstererek sahada terimizi son damlasına kadar akıtacağız. Bu konuda hepimiz ne gerekiyorsa yapacağız. Taraftarlarımız bu konuda rahat olsun. Onları Avrupa zevkinden mahrum bırakmayacağız. Umarım her şey böyle olur" dedi.