Trabzonspor antrenörü Özmeriç: Bu takım Beko Basketbol Ligine çıkacak.
Son 7 maçta alınan galibiyet serisiyle müthiş bir havas yakaladıklarına değinen Özmeriç, Trabzonspor büyük bir camia. Bu ekibe Beko Basketbol Liginde mücadele etmek yakışır. Bunu da başaracağız dedi.
İYİ DURAMDAYIZ
Sezona Beko Basketbol hedefiyle başlayan ve son 7 lig maçından galibiyetle ayrılan Trabzonsporda keyifler yerinde. El-Aminin de kadroya katılmasıyla güçlerine güç kattıklarına değinen Bordo-Mavili ekibin antrenörü Hasan Özmeriç, Büyük bir camiayı temsil ediyoruz. Sezon içinde dalgalanmalar olduysa da şuan çok iyiyiz. Lig sonuna kadar bu çıkışımızı sürdüreceğiz dedi.
ZİRVEYİ İSTİYORUZ
7 haftalık galibiyet serisi yakaladıklarına değinen Özmeriç, Şuan takımda hava çok iyi. Moraller üst düzeyde. 7 haftalık bir periyot kaldı. Bu periyottu da kayıpsız geçmekte karalıyız. Ligi zirvede tamamlayıp Bu büyük camiayı hak ettiği yere Beko Basketbol Ligine taşımakta kararlıyız. Trabzonspora da bu yakışır diye konuştu. Özmeriç hafta sonu İzmir BŞB ile oynayacakları maçı da kazanacaklarını sözlerine ekledi.