3 yıllık sözleşme imzalayan Batuhan Karadeniz, kendisine güvenenlere teşekkür etti.
Önceki gün 3 yıllık sözleşme imzalayan Batuhan Karadeniz, kendisine güvenenlere teşekkür ederek, "Yüzünüzü kara çıkarmayacağım" dedi. İmza töreninde yeni bir sayfa açtığını kaydeden Batuhan, ardından sosyal paylaşım sitesi twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Benim için güzel dileklerde bulunan taraftarımıza teşekkür ederim. Gerekenlere cevabı inşallah sahada vereceğim" diye yazdı.