Trabzon 1. Amatör Küme ekibi Beşirlispor Asbaşkanı Eşref Keskin eşliğinde, yönetim kurulu üyeleri, teknik ekip ve oyuncular yemekte bir araya geldi.
Sezon öncesinde moral depolayan Kırmızı-Beyazlılar hedefini şampiyonluk olarak belirledi. Yemeğe Beşirlispor Genel Saymanı Mustafa Kalıntaş, Futbol Direktörü Hakan Memiş, Yönetim kurulu üyesi Mehmet Hayal da katıldı. Geçen sezondan çok farkı bir dönemin kendilerini beklediğine değinen Kırmızı-Beyazlı Kulübün Asbaşkanı Eşref Keskin, “Çoğu ilden büyük bir mahallenin takımıyız. Geçen sezondan 3-4 oyuncuyu kadromuzda tutup daha genç ve dinamik bir ekip kurduk. Bu yıl Trabzon’a her yönüyle örnek bir takım izleteceğiz. Yarışmacı kimliğimizle şampiyonluğu kovalamak istiyoruz” diye konuştu.