Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş, rakiplerinden çekinmediklerini söyledi.
GÜVENİMİZ TAM
Samsunsporda Çaykur Rizespor maçı öncesinde Teknik Direktör Besim Durmuş iddialı konuştu. Çaykur Rizespor'u mağlup edecek güce sahip olduklarını belirten Durmuş,"Takımda şu anda olumsuz bir durumun yok. Futbolcularımız hiç olmadığı kadar istekli ve arzulu.Çaykur Rizespor karşısında puan kaybı yaşamak aklımızdan dahi geçmiyor dedi.
DESTEK İSTEDİ
Durmuş, Oyuncularımıza güveniyoruz. Samsun halkı, taraftarımız ve camiamız onlara güveniyor. Rakibimizin durumu bizi hiç ilgilendirmiyor. Biz değil onlar çekinsin. Çünkü biz Samsunsporuz. Kimse merak etmesin Samsunspor iyi yerde olacak. Seyircimizin desteğiyle kazanan taraf olacağız" diye konuştu.