Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Osmanlı Boks Kulübü ve 1461 Gençlikspor Boks Kulübünü ziyaret ederek, minik boksörlerle bir araya geldi.
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Osmanlı Boks Kulübü ve 1461 Gençlikspor Boks Kulübünü ziyaret ederek, minik boksörlerle bir araya geldi. Ziyarette 1461 Gençlik Spor Kulübü Başkanı Hakan Altuntaş, Hacıosmanoğlu'na boks heykeli hediye ederken, Osmanlı Boks Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Akyüz ise rozet taktı.