Trabzon Çukurçayır Beldespor adına yarışan Fatmanur Keleş, İstanbul'da yapılan Muay-Thai Şampiyonası'nda altın madalya kazandı.
İstanbulda yapılan Dünya Şampiyonası'nda Çukurçayır Beldespor adına yarışan Fatmanur Keleş, büyük bir başarı örneği sergiliyerek dünya şampiyonluğunu elde ederek altın madalya kazandı. Fatmanur Keleş, şampiyon olmasında başta hocası Gökhan Bektaş'ın büyük desteğini gördüğünü belirtirken adeta Çukurçayır'ın gurur kaynağı oldu.
Belde Spor Antrenörü Gökhan Bektaş, Fatmanurun dünya şampiyonluğunu kazanmasında Çukurçayır Belediye Başkanı Sabri Baysal ve Kulüp Başkanı Hasan Usta ya vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür etti.