Gaziantep BB maçındaki görüntüsüyle hayranlık uyandırdı.
DİKKATLERİ ÇEKTİ
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşısında sahadan zaferle ayrılarak taraftarlarını sevince boğan Rizesporda yüzler gülüyor. İkinci yarıya süper bir başlangıç yaparak dikkatleri üzerine çeken Yeşil-Mavili takım şampiyonluğu ne kadar çok istediğini gözler önüne serdi. Teknik Direktör Mustafa Denizli, Gaziantep BB karşısında özellikle ikinci yarıda çok iyi oynadıklarını söyledi.
YÖNETİME MESAJ
Denizli, "İkinci yarıya başlangıç olarak fevkalade iyiyiz. İleriye dönük mutlaka değiştirmemiz ve geliştirmemiz gereken konular var. Takım içerisinde kadromuz şu anda bu maratonda yükü çekecek kapasitede değil. Bunun da nedeni, belli bölgelerde sıkıntı yaşamamız. Oyuncuların üstün gayreti, istekleri var. Bu uzun yolculukta mutlaka aramızdan ayrılan arkadaşların yerinin dolması lazım" dedi.
İYİ İŞLER YAPTIK
"İleriye umutla bakmamız için bu sonuca hiçbir şekilde itibar etmememiz lazım" diye uyaran Denizli, "41lik sonuç, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşısındaki oyunun gerçek manada sonucunu yansıtan bir skor değil. Belki 4-1 kazandık ama zorlandığımız bir maçtı. İyi işler yaptık. Devamını getirmek için daha çok çalışmalıyız" dedi.