1926 BULANCAKSPOR Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu, gündem maddelerini görüşmek üzere 26 Haziran 2024 Çarşamba günü Acısu Mahallesi Çobanoğlu Sokak'taki 1926 Bulancakspor tesislerinde saat 16:00’da yeterli çoğunluğun sağlanamamasının ardından 3 Temmuz Çarşamba günü aynı yer ve saatte çoğunluğa bakılmaksızın yapıldı. Genel kurulda yeni başkan adayı çıkmadığı için 1926 Bulancakspor, divan yönetimine kaldı. Divan başkanlığı görevini Bahtiyar Sezer üstlendi.
SAFİYE SELÇUK