Süper Ligin 11. haftasında deplasmanda Karabükspora 2-1 mağlup olarak kötü gidişini sürdüren Ç.Rizesporda Teknik Direktör Rıza Çalımbay bu duruma ç
Süper Ligin 11. haftasında deplasmanda Karabükspora 2-1 mağlup olarak kötü gidişini sürdüren Ç.Rizesporda Teknik Direktör Rıza Çalımbay bu duruma çare arıyor. Her maç sonunda elindeki kadro ile yapabildiğinin en iyisini yaptığını söyleyen Çalımbay, sakat oyuncuların çokluğundan yakınıyor. Karabük karşısında bu sorunun nüksettiğini kaydeden deneyimli teknik adam, ligin 12. haftasındaki Kayseri maçına kadar bu sorunu çözme düşüncesinde.
Lige verilen aranın en çok kendilerine yarayacağını dile getiren Çalımbay, "Önemli olan, sakat arkadaşlarımızın bir an önce takıma dönmeleri. Bu arkadaşların takıma dönmeleri kadro derinliğimizi artıracaktır. Ligin ilk 4 haftasındaki kadroyu sakatlıklar nedeniyle oluşturamıyoruz. Sakatlıkların geçmesi ve kadro derinliğinin oluşmasıyla kaybettiğimiz puanları telafi edeceğimize inanıyorum" dedi.