Trabzonsporun genç ismi Kadir Keleş, Akhisar yenilgisi sonrası yaşadıkları duyguyu özetledi.
Trabzonsporun savunma oyuncusu Kadir Keleş, Akhisar Belediyespor karşısında kendilerine yakışmayan bir oyun oynadıklarını söyleyerek, "Soyunma odasında cenazemiz var gibi. Hiç kimse bizden daha çok üzülemez. Biz bu mahallenin, bu şehrin çocuklarıyız. Trabzonspor böyle durumlardan kurtulmasını her zaman bilmiştir. Yıkılmadan yolumuza devam etmeliyiz.
Taraftarlarımızdan da bunu bekliyoruz" dedi. Kadir, ilk onbirde olmamasıyla ilgili gelen soruya ise, "Rizespor maçındaki performansımdan sonra oynamamayı beklemiyordum ancak bazen taktikler farklı oyuncu tercihlerini beraberinde getirebilir. Hocamızın bu yöndeki kararına saygı duyuyorum" cevabını verdi.