Trabzonsporun orta saha oyuncularından Aykut Akgün, güzel günlere doğru ilerlediklerini söyledi.
Mersin İdmanyurdu ve Antalyaspor maçlarında alınan galibiyetlerin özgüvenlerini arttırdığını söyleyen Aykut, "İhtiyacımız olan galibiyetleri almaya başladık. Bu da takımdaki olumsuzlukları ortadan kaldırıyor. Umarım çıkışımız devam eder ve güzel günlere doğru ilerleriz. Ligde gidebildiğimiz en iyi yere gitmenin yanında Türkiye Kupası olmazsa olmazımız" dedi.