Trabzonspor sevdalısı işadamı Halit Zorbadan yönetime yaylım ateş.
ELİNİZİ ÇEKİN
Trabzonspor sevdalısı, Ankarada yaşayan hemşehrimiz Halit Zorba, kulübün içinde bulunduğu durumun gurbette yaşayanları adeta kahrettiğini söyledi. Bordo-Mavili kulübe tarihinin en kötü dönemlerinden birini yaşatan yönetimin miadının dolduğunu ileri süren Zorba, "Her geçen hafta Trabzonspor'un aleyhine işliyor. Trabzonsporu sıradanlaştıranlar artık kulüpten elini ayağını çekmeli. Trabzonsporu sevenler bu duruma kesinlikle sessiz kalmamalı" diye konuştu.
SAHİPSİZ KALMAZ
Bordo-Mavili kulübün asla sahipsiz kalmayacağının altını çizen Zorba, "Trabzonspor büyük bir camia. Asla bu yolda sahipsiz kalmaz. Bordo-Mavili kulübün iyi yerlere gelmesi için hiç kimse elini taşın altına koymaktan kaçmaz. Ancak Trabzonsporu sevenlerin önünde en büyük engel yönetim olarak duruyor. Görevde kalacaklarını deklere ederek işleri yokuşa sokuyorlar" dedi. Mersin İdmanyurdu maçının takım için dönüm niteliği taşıdığını belirten Zorba, "Bu maçta galibiyet dışında alınacak sonucun nelere mal olacağını herkes iyi bilmeli, hesabını yapmalı" diye uyardı.