Antalyaspor mağlubiyeti sonrası attığı tweet kafaları karıştırdı.
Trabzonsporun genç oyuncularından Emre Güral, Antalyaspor maçı sonrası twitter hesabından yazdığı not kafaları karıştırdı. Önceki hafta Bursaspor karşısında kısa bir süre forma şansı bulan ve Antalyaspor maçında da forma giymesi beklenen Emre, bu maçta şans bulamazken, alınan 2-1lik mağlubiyet sonrası twitter hesabından !!!!!!!????????!!!!!!! yazdı. Emrenin yazdığı bu tweette kime ne mesaj vermek istediği de anlaşılmadı.