BÖLGESEL Amatör Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Kireçhanespor, transferde durmak bilmiyor. Bir çok önemli ismi kadrosuna katan Sarı-Kırmızılılar, iki önemli oyuncuyla daha anlaştı. Trabzon ekibi, 3. Lig ekibi Siirt Özel İdarespor’dan merkez orta saha oyuncusu Enis Gül (32) ve 2. Lig ekibi Kırşehir Futbol Spor Kulübü’nden sağ kanat Tolga Şahin (25) ile anlaşmaya vardığını duyurdu.
HABER: EROL TAŞKIN