Akçaköy güçlü rakibinden puan alamadı.
Trabzon 1. Amatör Küme Mavi Grupta dün Faroz Gençlik-Akçaköy müsabakasını Mavi-Beyazlılar 3-0lık net skorla kazanarak son haftalardaki kötü gidişine bir son verdi. Mücadelenin ilk 45 dakikasında gol sesi çıkmazken ikinci yarıya Faroz Gençlik golle başladı 47de Selçuk perdeyi açarken, 49da Serdar skoru 2-0a getirdi. Karşılaşmada son sözü 90da Deniz söyledi ve Faroz Gençlik 3-0 galip ayrıldığı mücadeleyi kazanarak liderlik koltuğunu da geri aldı.
HAKEMLER: Bülent Birirncioğlu ***, T.Emre Memişoğlu ***, Murat Şener ***
FAROZ GENÇLİK: Taşkın ***, Sami **, Fatih **, Emrah **, Mustafa **, Rıza *** (Dk77 Miraç **), Cemal ***, Furkan ** (Dk.79 Nevzat *), Serdar ***, Selçuk **, Yusuf *** (Dk.59 Deniz **)
AKÇAKÖY: Erol **, Taşkın **, Emrah **, Serdar ** (Dk.57 Emre *), Tayfur **, Yasin **, Ali Kemal **, Gökler ** (Dk.90 Selman ), Ali Rıza ** (Dk.63 Cihat *), Efkan **, Tugay **
GOLLER: Dk.47 Selçuk, Dk.49 Serdar, Dk.90 Deniz (Faroz Gençlik)