Trabzonspor’da yeni sezon öncesi bugün 8 oyuncu rutin sağlık kontrolünden geçti.
Yıldızlıgüven Hastanesi’nde çeşitli tetkiklere tabi tutulan Bordo Mavili futbolculardan Mustafa Yumlu, Mustafa Akbaş, İbrahim Demir, Abdulkadir, Zeki Yavru, Caner, Batuhan Artaslan ve Barış Memiş’e hastanede bulunan vatandaşlar ve sağlık görevlileri büyük ilgi gösterdi.
Sağlık kontrollerinin önümüzdeki günlerde de süreceği belirtildi.