Balaban, Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlunun sözünü tuttuğunu söyledi.
TÜFAD Trabzon Şubesi Başkanı Nurettin Balaban, Yalı ve Beşirli sahalarının ışıklandırılmasıyla birlikte Trabzonda saha başına idman yapan takım sayısının yarı yarıya azalacağını belirterek bunun şehir futbolu açısından aydınlık günlerin habercisi olduğunu söyledi. Balaban, Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlunun sözünü tuttuğunu söyledi.
Balaban, Sayın Başkanımız bize verdiği sözü tutmuş ve Yalı futbol sahasının ışıklandırılmasını, 8 yeni direk üzerine 16 projektör ile bitirmiştir. Beşirli futbol sahasının da 15 gün içinde yapılacak olması, ilimiz futbolu adına daha aydınlık günlerin habercisi olacaktır dedi.