Spor Toto 2. Ligi Kırmızı Grupta mücadele eden Giresunspor, kaleci arayışlarına devam ediyor.
GÖRÜŞME YAPILDI
Spor Toto 2. Ligi Kırmızı Grupta mücadele eden Giresunspor, kaleci arayışlarına devam ediyor. Yavuz Eraydının ardından Fenerbahçenin eski kalecilerinden Recep Biler de Çotanakların transfer gündemine girdi. Giresunspor Yönetim Kurulunun sezonun ilk yarısında Balıkesirsporun formasını giyen 32 yaşındaki tecrübeli file bekçisiyle bir ön görüşme yaptığı ifade edildi.
KEREM DE GÜNDEMDE
Recepin ise Yeşil-Beyazlı kulüpten gelen teklif karşısında düşünmek için süre istediği bildirildi. Öte yandan Giresunspor yönetiminin teklif götürdüğü isimler arasında yer alan Yavuz Eraydının beklemeye alındığına dikkat çekilirken, yönetimin ayrıca Kerem İnanı bir kez daha gündemine taşıdığı da edinilen bilgiler arasında yer alıyor.