Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Gümüşhanespor, yarın deplasmanda oynayacağı Yozgatspor maçının hazırlıklarını tamamladı.
Kırmızı-Beyazlı ekipte Teknik Direktör Yavuz İncedal, bu karşılaşmadan mutlak 3 puan hedeflediklerini söyledi. İncedal, ''Liderlerin yenildiği bir haftada bizim de berabere kalmamız hiç iyi olmadı. Bunu telafi etmek için elimizden geleni yapacağız. Deplasmana mutlak galibiyet düşüncesiyle gideceğiz. Antrenmanda oyuncularımın da galibiyet azminde olduklarını gördüm. Oyuncularıma güveniyorum. Üç puanla Gümüşhane'ye döneceğiz'' dedi.