Spor Toto 3. Lig 3. Grupta geçtiğimiz hafta ligde kalma mücadelesi veren Kocaelispor karşısında şok bir yenilgi alan Gümüşhanesporda gözler Arsinspor
Kırmızı-Beyazlı ekip bu karşılaşmanın hazırlıklarını üç puan parolasıyla sürdürüyor. Teknik Direktör Yavuz İncedal, Arsinspor maçıyla birlikte yeniden çıkışa geçeceklerini söyledi. İncedal, Kocaeli karşısında hesapta olmayan bir yenilgi aldık ancak bunu telafi edeceğiz dedi.