Spor Toto 3. Lig 3. Grupta ikinci yarıya istediği gibi başlayamayan Gümüşhanesporda gözler yarın oynanacak olan Maltepespor maçına çevrildi.
Başkan İdris Çimen, ikinci yarıya puan kayıplarıyla başlamalarına rağmen ortaya koydukları mücadelenin gelecek adına umut verici olduğunu belirterek, Darıca Gençlerbirliği ve Erzurum Büyükşehir Belediyespor maçlarında puan kayıpları yaşamamıza rağmen iyi bir futbol sergiledik. Maltepe maçıyala yeniden çıkışa geçeceğiz dedi.