Trabzonda bir grup, imza kampanyasını yöneten Sümere tepkiliydi.
Trabzonspor yönetimini devirmek için toplanan imzaları organize ettiği iddia edilen Özkan Sümere önceki akşam meydanda bir grup Bordo-Mavi sevdalısının tepki gösterdiği öğrenildi. Sümeri karşısında gören grubun sinirlerine hakim olamayınca sözlü sataşmada bulunduğu iddia edildi. Sümerin üzerine yürüyen vatandaşların "Trabzonsporu karıştırmayı bırak. Düş artık kulübün yakasından. Bu zamana kadar kulübe verdiğin zarar ortada. Herkes neyin ne olduğunu iyi biliyor. Gerçek Trabzonsporlular sizin oyununuza asla gelmez" diyerek tepkilerini dile getirdikleri öğrenildi.