Spor Toto 3. Lig 1. Grupta ikinci yarıda fırtına gibi esen Beşikdüzüsporda Teknik Direktör Gökhan Uzungüngör, ikinci yarıda iyi bir hava yakaladıklar
Uzungüngör takım ruhunu sahaya yansıtarak başarılı olduklarını belirterek, Yakaladığımız pozitif hava ile ligde kalma yolunda önemli adım attık. Yakaladığımız bu çıkışı devam ettirerek yolumuza devam etmek istiyoruz. Bunun içinde hafta sonu oynayacağımız Anadolu Üsküdar maçından da galibiyetler ayrılmamız gerektiğini biliyoruz dedi.