Trabzonspor'un başaralı futbolcusu Özer, yeni sezona çok iyi bir şekilde hazırlandıklarını vurguladı.
Trabzonspor'un başaralı futbolcusu Özer Hurmacı yeni sezona çok iyi bir şekilde hazırlandıklarını vurgulayarak, şunları söyledi: "İyi bir kamp dönemi geçirdiğimizi düşünüyorum. Aramıza katılan oyuncuların kalitesi belli. Ben hazırlık döneminde kendi adıma talihsiz bir sakatlık yaşadım. Tedavimi yoğun bir şekilde sürdürüyorum. İnşallah yakın zamanda sahalara döneceğim. Bizim hedefimiz bu sezon şampiyon olmak. Bunun için iyi takım ruhuna ihtiyaç var. 1 yıldızdan öte 18-19 yıldıza ihtiyacımız var, kaça çıkarabiliyorsak. Bunun, yani takım olmanın en güzel örneğini geçen sezon Atletico Madrid verdi. Çok iyi takım olduğunuz zaman dağları delebilirsiniz. Bizim bu yıl başarmamız gereken de bu. Şahsi olarak ne kadar katkı sağlayabilirsem o kadar mutlu olacağım. Geçen seneden daha fazla katkı sağlayacağım inşallah. Bu sezon saha içerisinde ağırlığımı daha fazla hissettirmek istiyorum. Bu yüzden sezona başlamadan önce çok heyecanlıyım Bu zorlu yolda taraftar desteğine çok ihtiyaç duyacağız. Tribünleri her maç dolu görmek istiyoruz. Taraftarlarımız bu konuda bizi yalnız bırakmayacaktır diye düşünüyorum."