SEBAT Gençlikspor, Başkanı Cemil Kalkışım Muşspor maçı öncesinde taraftara çağrıda bulundu. Kalkışım; “Hedefimiz, ilk yarıda gösterdiğimiz güzel performansında üstüne çıkarak üst liglere çıkabilmek. Gücümüzün farkındayız ve başaracağımıza inanıyoruz. Bu süreç içerisinde siz değerli taraftarlarımıza her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Bunun için de takımımızın 20 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’de oynayacağı Muşspor maçına hepinizi davet ediyorum” dedi.
HABER: EROL TAŞKIN