Trabzon 1. Amatör Küme ekibi Ortahisar Kanunispor alt yapı çalışmalarına Faroz Sahası’nda devam ederken Bordo-Mavili ekibin geleceği emin ellerde.
İdmanların verimli geçtiğine dikkat çeken Bordo-Mavili Kulübün Alt Yapı Koordinatörü Kamil Aydın, “Amacımız bilgi, birikim ve deneyimimizi oyunculara aktarıp A takım ve Trabzon futboluna kazandırmaktır” dedi. Bünyelerinde yetenekli sporcuların yer aldığına vurgu yapan Aydın, “Alt yapıların misyonu bellidir. Biz de sporcularımızı doğru ve bilinçli eğitimle geleceğe hazırlıyoruz. Gençlere gerekli eğitimi verdikten sonra önce A takımımıza sunuyoruz, ardından Türk futboluna kazandırmak istiyoruz. Kısa sürede sonuç alacağımızdan kuşkumuz yok” dedi.