Trabzonspor kaptanı Onur Kıvrak, Rostov karşısında kendilerine yakışanı yapacaklarını ifade etti.
Hedeflerinin Avrupa kupalarında gruplara kalmak olduğunu belirten başarılı file bekçisi, "Bu konuda Rostov’un bize sorun çıkaracağına ihtimal dahi vermiyorum" dedi.
Taraftarların desteğiyle sahadan başı dik bir şekilde ayrılacaklarına inandığını söyleyen Onur, "Herkes üzerine düşen görevin fazlasını yaparak taraftarlarımızın yüzünü güldüreceğiz. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın" diye konuştu.