Trabzonspor'da Yanal, kazanılan Manisaspor maçıyla birlikte kupada iyi bir konuma geldiklerini belirtti.
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Ziraat Türkiye Kupası'nda kazanılan Manisaspor maçıyla birlikte kupada iyi bir konuma geldiklerini belirterek, "Ligde ise istediğimiz yerde değiliz. Bundan sonra maç kaybetme kredimiz kalmadı. Maçlarımızı kazanıp rakiplerimizin puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Yarışın içinde olamak istiyorsak kazanmayı alışkanlık haline getirmeliyiz. Devre arasında yapacağımız hazırlıklarla herkesin izlerken zevk alacağı bir Trabzonspor takımı ortaya çıkarmak istiyoruz"dedi.