Trabzonspor'da Olcan Adın, ligde Mersini yendikleri için morallerin biraz olsun yerine geldiğini söyledi.
Ligde Mersini yendikleri için morallerin biraz olsun yerine geldiğini söyleyen Olcan, Kupada da kazanırsak özgüvenimiz daha da artar. Bu nedenle Antalya karşısında kayıp istemiyoruz dedi.
KUPAYA YANSIMALI
Trabzonsporun yetenekli futbolcusu Olcan Adın, Antalyasporu yenerek kupada gruptan lider olarak çıkmak istediklerini söyledi. Takım halinde moral ve motivasyonlarının üst seviyede olduğunu kaydeden Olcan, Ligdeki düşüşe Mersini yenerek son verdik. Bu galibiyet bize ilaç gibi gelmişti. İnanıyorum Mersin karşısındaki çıkışımızı Antalya maçına da yansıtacağız ve rakibimizi yenerek adımızı yarı finale yazdıracağız dedi.
İLK ADIMI ATTIK
Antalyaspor karşısında alacakları üç puanı taraftarlara hediye etmek istediklerini söyleyen Olcan, Ligde aldığımız kötü sonuçlar bizleri üzdüğü kadar taraftarlarımızı da üzmüştü. Üzerimizdeki sorumluluğu biliyoruz ve bu takımı bulunduğu kötü durumdan yine kurtaracak olan bizlerdik. Mersin maçında ilk adımı attık. Şimdi bunu gelenek haline getirip taraftarlarımızın yüzünü güldürmeyi hedefliyoruz şeklinde konuştu.