BAL ekibi Kireçhanespor’da Başkan Temel Uzun, Başkan Yardımcısı Ayşe Sula Köseoğlu ile Yöneticiler Abdülkadir Çakıroğlu, Serdar Tonyalı, Hakan Öztel ve Bülent Hacıkerimoğlu, Trabzon Valisi sayın Aziz Yıldırım’ı makamında ziyaret etti. Başkan Temel Uzun, Vali Yıldırım’a yeni görevinde başarılar dilerken, Vali Aziz Yıldırım ise sarı kırmızılı kulübe şampiyonluk yolunda başarı temennilerinde bulundu. Ziyaretin sonunda Trabzon haritalı Kireçhanespor’un beyaz forması Vali Yıldırım’a takdim edildi.
HABER: İSMAİL DÜZGÜN