BÖLGESEL Amatör Lig ekiplerinden Kireçhanespor teknik adam belirsizliği sona erdi. Sarı-Kırmızılılar Muzaffer Yurduseven’den boşalan teknik adamlık koltuğunu Necip Emre Yılmaz ile doldurdu. Kulüpten yapılan açıklamada; “Kulübümüz teknik direktör olarak Necip Emre Yılmaz ile anlaşma sağlamıştır.Hocamıza yeni görevinde başarılar diliyoruz. Sonu şampiyonluk olsun” ifadelerine yer verildi.
HABER: EROL TAŞKIN