Sarı-Kırmızılılar, bayramdan sonra iç ve dış transfer çalışmalarına ağırlık verecek
TRABZON 1. Amatör Kümede şampiyon olarak adını Bölgesel Amatör Lig’e yazdıran Kireçhanespor’da yeni sezon öncesinde köklü değişiklikler yapılması bekleniyor. Kadrosunda büyük bir revizyona gidecek olan sarı-kırmızılılarda teknik direktör Muzaffer Yurduseven’in iç transferde raporunu yönetime sunduğu ve yönetimin iç transfer görüşmelerine başladığı öğrenildi. Dış transfer çalışmalarının ise bayramdan sonra hız kazanacağı öğrenildi.
KİREÇHANESPOR’DA yönetim Bölgesel Amatör Lig’de teknik ekipte önemli değişiklere gideceği öğrenildi. Ligi bilen tecrübeli isimlerin ekibe katılacağı gelen bilgiler arasında. Öte yandan Kireçhanespor’un Trabzon 1. Amatör Küme şampiyonluğunda önemli pay sahibi olan tecrübeli orta saha oyuncusu Hasan Karaçengel’in yeni sezonda sportif direktör olarak görev yapacağı ve transferlerde önemli rol oynayacağı öğrenildi.
HABER: EROL TAŞKIN