Bölgesel Amatör Lig’in yeni takımlarından Trabzon temsilcisi Kireçhanespor’da yeni sezon öncesinde sessizlik devam ediyor.
İç transferde kimseyle masaya oturmayan ve neredeyse tüm oyuncularla yollarını ayıran sarı-kırmızılılarda nelerin yaşanacağı merakla beklenirken, başkan Temel Uzun ve sportif direktör Hasan Karaçengel’in dış transferde gece gündüz demeden kadroya takviye yapmak için çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi. Bölgesel Amatör Lig’de kalıcı olmak isteyen Kireçhanespor iddialı bir takım kurarak üst grubu zorlamayı hedefliyor.
HABER: SAFİYE SELÇUK