Süper Lig'e uzun aradan sonra adım atan Çaykur Rizespor, Trabzonspor'un iki yabancısına göz dikti.
Selman Kutlu
TEKLİF YAPILDI
Süper Lige uzun bir aradan sonra tekrar adım atan ve bu kez daha önceki sıkıntıları yaşamamak için geçmişteki hatalardan ders almakta kararlı olan Çaykur Rizespor, komşu kentin takımı Trabzonsporun iki yabancısına göz dikti.
KOLAYLIK YAPACAKLAR
Bordo-Mavililerin yabancı kontenjanında yaşadığı sıkıntıları da dikkate alan Çaykur Rizesporun kurmayları, aynı zamanda iyi ilişkiler içerisinde oldukları Trabzonsporun yeni yönetiminin bu konuda kendilerine gerekli kolaylığı yapacağına inanıyor.
CEVAP BEKLENİYOR
Teknik Direktör Rıza Çalımbayın da görüşlerini alan yönetim, Colman, Sapara ve Alanzinhodan ikisini renklerine bağlamakta kararlı. Alanzinho ve Saparanın 1er, Colmanın ise opsiyonu kullanılması halinde 3 yıllık mukavelesi daha bulunuyor.